HAKKIMIZDA

     Nazar Saat, 1968'den bu yana saat ve elektronik sektöründe faaliyet göstermektedir. 1990 yılından itibaren sadece dünyaca ünlü marka saatlerinin Türkiye resmi distribütör firmalarının Diyarbakır bayisidir.

     Firmamız; saat sektöründe alışıla gelmişten farklı olarak kendi satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde organizasyonunu kurmuş ve daima müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ekibi ile müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmeyi amaçlamıştır.

     Günümüzde Nazar Saat satışını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde kendi bölgesinde öncü firma haline gelmiştir. Bu yatırımlara 2011 yılından beri online saat satış mağazacılığını da eklemiştir. Kuruluşundan günümüze Nazar Saat, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir.

     Nazar Saat model, estetik, kalite, fonksiyon, saygınlık taşıyan markaları Diyarbakır ilinde 5 mağazası ile hizmet vererek, tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına göre kendini yenileyebilmesi, kalitesinden taviz vermeyen hizmet anlayışı çağdaş ve profesyonel yönetimi ile bölge pazarında lider konumunda aranan isim olmuştur.

     Nazar saat, saat sektöründe kalite ve güvenirlilik açısından kendine düşen payı gerçekleştirmekte ve sektörün sağlıklı gelişimi için yaptığı çalışmalarla her zaman sizlere hizmet vermeye devam edecektir.